Privaatsuspoliitika

See privaatsuspoliitika kirjeldab, kuidas ja mis eesmärkidel teie isikuandmeid töötleme. See teade selgitab ka teie õigusi seoses isikuandmete töötlemisega.

1. Kuidas me teavet kogume
Kogume teie veebisaidile esitatud andmeid. Selle lehe toimivuse mõõtmiseks kasutame tarkvaratööriistu, nagu seansiaeg, külastuse pikkus, lehtede sirvimine, külastatud lehed.

2. Millist isiklikku teavet me töötleme
Kontaktandmed, nagu nimi, telefon, e-post, parool, makse üksikasjad, kommentaarid, tagasiside, toodete ülevaated, soovitused ja isiklik profiil.

3. Isikuandmete töötlemise eesmärgid on

Meie teenuste osutamine, hooldamine ja arendamine.
Kliendisuhete haldamine ja klientidega suhtlemine.
Selle veebilehe toimivuse statistika koostamine.

4. Kuidas me teie teavet salvestame
Meie ettevõte on üles ehitatud Wix.com platvormil. Wix.com pakub meile veebiplatvormi, mis võimaldab meil oma tooteid ja teenuseid teile müüa. Teie andmeid võidakse salvestada Wix.com-i andmesalvestusruumi, andmebaaside ja Wix.com-i üldiste rakenduste kaudu. Nad hoiavad teie andmeid turvalistes serverites tulemüüri taga.

Kõik Wix.comi pakutavad ja meie ettevõtte poolt kasutatavad otsemaksete lüüsid vastavad PCI-DSS-i kehtestatud standarditele, mida haldab PCI Security Standards Council, mis on selliste kaubamärkide nagu Visa, MasterCard, American Express ja Discover ühine jõupingutus. PCI-DSS-i nõuded aitavad tagada krediitkaardiandmete turvalist käitlemist meie poe ja selle teenusepakkujate poolt.

5. Kuidas me oma saidi külastajatega suhtleme
Võime teiega ühendust võtta, et teavitada teid teie konto kohta, kontoga seotud probleemide tõrkeotsinguks, vaidluse lahendamiseks, võlgnetavate tasude või rahade kogumiseks, küsitluste või küsimustike kaudu teie arvamuste küsitlemiseks, meie ettevõtte kohta värskenduste saatmiseks või muul vajadusel teiega ühendust võtmiseks, et jõustada meie kasutajaleping, kehtivad siseriiklikud seadused ja kõik meie vahelised lepingud. Nendel eesmärkidel võime meiega ühendust võtta e-posti, telefoni, tekstisõnumite ja posti teel.

6. Küpsised ja muud jälgimisvahendid
Kasutame Google Analyticsi.

7. Privaatsuspoliitika värskendused
Jätame endale õiguse seda privaatsuspoliitikat igal ajal muuta, seega palun vaadake seda sageli üle. Muudatused ja täpsustused jõustuvad kohe pärast nende veebisaidile postitamist. Kui teeme sellesse reeglisse olulisi muudatusi, teavitame teid siin, et seda on ajakohastatud, et oleksite teadlik, millist teavet me kogume, kuidas seda kasutame ja millistel asjaoludel, kui üldse, kasutame ja / või avaldame seda.

Kui te ei soovi, et me teie andmeid enam töötleme, võtke meiega ühendust.

 

Ostukorv0

Ostukorv