Kinkekaart

/
/
Kinkekaart

Laos

Kas oled kunagi leidnud end olukorrast, kus soovid kedagi üllatada, kuid ei tea täpselt, mida valida? Siin tuleb appi Katré kinkekaart, mis annab võimaluse avastada meie ainulaadseid käsitöö ja disaini tooteid, millega luua isikupärast stiili.

Katre kinkekaart on ideaalne kingitus moe- ja disainihuvilisele sõbrale, pereliikmele või kolleegile. See annab neile võimaluse valida endale sobivaim toode meie laiast valikust, mis hõlmab kotte, rõivaid ja aksessuaare. Olgu selleks siis pidulik kleit, stiilne käekott või pilkupüüdev ehe – meie kinkekaart avab uksed Katré loomingulisse maailma, kus iga toode on käsitsi valmistatud ja täis armastust.

Kinkekaardi kasutamine on lihtne ja mugav. Saad valida soovitud summa ja edastada selle meie veebipoest kingisaajale. Seejärel saab õnnelik kingisaaja valida endale meelepärase toote 6 kuu jooksul ning nautida Katré käsitöö ja disaini ainulaadset kvaliteeti.

Katre kinkekaart on ka suurepärane võimalus toetada meie brändi ja käsitöö traditsioone. Ostes kinkekaardi, toetad meie pühendumust kvaliteetsele disainile ja käsitööle ning aitad säilitada ainulaadset loomingut.

Anna oma lähedastele võimalus avastada Katré maailma ja luua oma stiili unikaalsete käsitöötoodetega. Üllata neid meie kinkekaardiga ning luba neil sukelduda moe ja disaini võlumaailma.

Tutvu meie veebilehega, et osta Katré kinkekaart ja teha kellegi päev eriliseks!

 

Käesolev kinkekaart on kehtiv ühekordse maksevahendina Katré veebipoes või Katre Arula Meistrikoja stuudio esinduspoes Põltsamaal. Koodi saad kasutada ostu eest tasumisel.
Välja antud kinkekaart kehtib 6 kuud.

Ostukorv0

Ostukorv

Preview
Close