Saatmine

Pakke saadame AS Eesti Post vahendusel

 

Eesti
3,35 € I 2-5 äripäeva

Island, Belgia, Iirimaa, Luksemburg, Norra, Austria, Holland, Leedu, Venemaa, Malta, Bulgaaria, Taani, Itaalia, Hispaania, Moldova, Tšehhi, Soome, Saksamaa, Läti, Rootsi, Śveits, Ukraina, Prantsusmaa, Ungari, Poola, Portugal, Rumeenia, Slovakkia, Inglismaa

11,20 € I 7-14 äripäeva

Jaapan, Horvaatia, Kreeka, Valgevene, Tai, USA, Hiina, Kanada

14,50 € I 7-14 äripäeva

Austraalia

21,50 € I 10-20 äripäeva

* Me ei vastuta lisatasude eest, mis võivad saatmisprotsessis tekkida.

Tagastamisreeglid

 

Tagastamine võetakse vastu 14 päeva jooksul pärast kohaletoimetamist, kasutamata ning algses seisukorras.

Tasuta tagastus 14 päeva jooksul.

Kui oleme saanud kauba tagastamise avalduse, saadetakse raha kohe algsele pangakontole, hiljemalt 14 tööpäeva jooksul. Kuid mitte enne, kui oleme saanud tõendi kauba tagasisaatmise kohta.

Kaupleja peab vastama tarbija kaebusele 15 päeva jooksul alates kaebuse kättesaamisest (TKS § 24 lõige 5). Vastus tuleb tarbijale anda samas vormis (st kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldades) ning vastus peab tarbijat teavitama nõude rahuldamisest või kaebuse võimalikust lahendusest.

Kaup tagastatakse samasse kättesaamiskohta (pakiautomaati).

Ostja saab vaidlustada lepingut Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelvalve Ametis.

Endla 10a, 10142 Tallinn | tel: 6201707 (nõustamine) ja 667 2000 (üldteave) | info@ttja.ee

Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelvalve Amet aitab lahendada ostja ja müüja vahelisi probleeme, kui üksmeelt ei saavutata.

Kui tarbija on tellimuse eest tasunud kinkekaardiga, siis võib kaupleja taganemise korral kinnitada, kas ta annab tarbijale uue kinkekaardi või tagastab raha kinkekaardil näidatud summas.

Kui teil on probleeme, võtke meiega ühendust. Vastame nii kiiresti kui võimalik kas veebisaidi vestluse kaudu, e-posti aadressil katre.arula@gmail.com või telefonil +3725513147.

Ostukorv0

Ostukorv