Esileht / Kollektsioonid / ”PIXEL DOG BAGS” 2019

”PIXEL DOG BAGS” 2019

UUS TOODE MARDILAADAL 2019

KATRÉ X CHENERT koostöös valminud unisex kottide sari “PIXEL DOG BAG

SÜGIS-TALV 2019/2020 hooajaks valmisid uued tekstiilist kotid 3in1 – kotti saab kanda kolmel erineval moel: õlakott, käekott, seljakott. 

Katre looming lähtub keskkonnasäästlikust mõtteviisist ja valmib vastupidavatest, hoolikalt valitud mööbli- ja tekstiilitööstuse jääkidest. Kotid on vastupidavad, kliendid kasutavad tooteid kauem ning ostavad vähem.

Katre on loonud täiesti omanäolise tehnika. Nüüdseks on sellele tehnikale tulnud järgijaid(jäljendajaid) ning selliselt hakkab tehnika järk-järgult muutuma rahvakunstiks. Koostöös Katre tehnikaga ning noorte loojatega on sündinud täiesti uus tootesari “PIXEL DOG BAG”. Iga meistri ja looja unistus on ju see, et ühel hetkel kannavad tema loomingut järeltulevad põlved nii füüsilises kui ideelises mõttes. 

Uus tootesari on valminud koostöös VIA University College tudengitega Genert Allikmaa ja Triinu Arula.

Koostöö käigus Chenertiga, kes on spetsialiseerinud eelkõige just unisex rõivastele, oli kõige loogilisem suund luua unisex kollektsioon, millega täiustada Katré senist loomingut veelgi enam. Katré ja Chenert armastavad inimesi täpselt sellistena, nagu nad on – tunnustades iga persooni isikupära, unikaalsust, loovust ning sära. Julge olla sina ise ja julge erineda!

´´PIXEL DOG BAG´´ kotiseeria on mõeldud kõikidele hingelistele ning iga erinev koeratõug sümboliseerib meie jaoks midagi eluks tähtsat ja vajalikku:

mops- armastust
taks- iseseisvust
dalmaatsia- julgust erineda
bulldog- õnnelikkust
husky- tugevust, vastupidavust.

Märka, armasta, hinda ja seikle läbi elu!

Ostukorv0

Ostukorv